7 40 40 40 0919

شیرآلات قهرمان

کامیاب نمایندگی فروش و پخش شیرآلات قهرمان

استاندارد شیرآلات قهرمان

همانطور که تمامی هموطنان در جریان قرار گرفته اند شایعه ای مبنی بر ابطال استاندارد شیرآلات بهداشتی قهرمان در سطح جامعه مطرح شده که با توجه به مسائل پیش آمده در این مجال توضیحاتی را خدمت هم میهنان ارائه می نماییم.

حتما تمام هموطنان از جابجایی کارخانه قهرمان به شهرستان گرمی مغان که در راستای اهداف عالیه شرکت صورت گرفته است مطلع گشته اند.

سازمان ملی استاندارد با توجه به محل تولید، نوع کالای تولیدی و برند یک شرکت نشان استاندارد را به شرکت ها اعطا می نماید.

همانطور که برخی از همکاران تغییر برند دادند و استاندارد برند قبلی آنها ابطال گردید، با توجه به توقف تولید شیرآلات قهرمان در کاخانه تهران واقع در شهرک صنعتی عباس آباد تهران، پروانه استاندارد این واحد تولیدی ابطال گردید و با بررسی خط تولید جدید این شرکت توسط سازمان محترم استاندارد، پروانه ای جدید جهت تولید شیرآلات بهداشتی در محل جدید کارخانه صادر گردید.

بنابراین هموطنان گرامی نگرانی از بابت کیفیت شیرآلات بهداشتی قهرمان نداشته باشند، این شرکت در راستای رضایت مشتریان تمام تلاش خود را به کار گرفته و با مهندسین و تکنیسین های مجرب به تولید برترین شیر ایرانی همت می گمارد.

پیوند ها ارتباط با ما
شیرآلات بهداشتی قهرمان همواره سعی بر جلب رضایت مشتریان خود در سراسر کشور داشته است. برای ارتباط با واحد فروش و یا خدمات پس از فروش شیرآلات قهرمان می توانید با شماره تماس های واحد های مربوطه ارتباط برقرار  نمایید.
 
شماره تلفن مرکزی خدمات پس از فروش قهرمان 33895010 می باشد.
(خواهشمند است در صورت نیاز به خدمات تنها با همین شماره تماس حاصل فرمایید)
 
برای تماس با واحد فروش شیرآلات قهرمان با شماره های 88991656 و 88991655 تماس بگیرید.
 
تلفن همراه 7 40 40 40 0919 را بخاطر بسپارید!
 
همیشه در دسترس شما هستیم...
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کامیاب می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح